Металочерепиця – Конструктивні особливості матеріалу

Металочерепиця – Конструктивні особливості матеріалу

Коротко схарактеризувати дах з металочерепиці можна визначеннями надійний, не дорогий, швидкий в монтажі. Матеріал активно використовується у малоповерховому, висотному будівництві. Це сучасна покрівля для сучасної архітектури. Застосування щодо типів покрівель універсально: матеріал укладають на одне, двосхилі, 4-схилі, вальмові, мансардні дахи.

Можливе використання реставраційних робіт на покрівлях, покритих руберойдом. Старе покриття не демонтується, залишається як гідроізоляції.

Конструктивні особливості матеріалу

Металочерепиця – профільований за технологією холодного тиску сталевий лист, покритий захисним шаром полімеру зовні та спеціальним лаком зсередини. Зовнішнє покриття визначає стійкість до перепадів температур, корозії, впливу ультрафіолету. Основа може бути із міді, алюмінію. Полімерне покриття буває матовим, глянцевим, фактурним. Колірна гама визначається каталогом RAL.

Форма хвилі профілю – квадратна, прямокутна, кругла. У межах однієї форми буває кілька модифікацій.

Аргументи на користь вибору металочерепиці

Не можна однозначно стверджувати, що матеріал з металевою основою кращий за інші види черепиці. За деякими критеріями він перевершує аналоги, у чомусь програє.

Переваги покрівельного покриття:

  • тривалий термін служби, 30-50 років для черепиці із матовим покриттям;
  • поєднання з різними матеріалами кроквяної системи;
  • простота, незалежність від сезону монтажу;
  • легка вага;
  • висока швидкість монтажних робіт внаслідок зручного типорозміру;
  • герметичність;
  • механічна міцність;
  • статечний зовнішній вигляд;
  • вогнестійкість;
  • багатий вибір кольорів та профілів.

До мінусів експерти традиційно відносять шум при дощі, здатність нагріватися, велика кількість відходів при складній конфігурації покрівлі. Проблема звукоізоляції вирішується укладанням акустичної мембрани. Якісний монтаж гідроізоляції виключить протікання. Догляд полягає у періодичній прочистці від снігу, сміття.

Якщо потрібно швидко, недорого накрити дах, металочерепиця — оптимальний варіант.

Подивитися зразки, проконсультуватися, вибрати та купити брендовий матеріал, всі складові покрівлі можна в компанії Terizo — https://terizo.com.ua/. З нами зручно взаємодіяти: замовити монтаж після покупки. Пропонуємо демократичні ціни, детальний попередній розрахунок, якісне виконання робіт у зазначений термін.

Posted on by metalscrap in Строительство Комментарии отключены